Licencjonowane ubranka Disney dla niemowląt – gdzie szukać?

Licencjonowane ubranka dla niemowląt Disney – gdzie szukać?

Jedni kochają bajki Disneya, inni uważają je za powtarzalne i krytykują ten wielki koncern za bazowanie na pomysłach innych. Jakiekolwiek mamy zdanie na ten temat, trzeba przyznać, że filmy animowane Disneya należą do najpopularniejszych na świecie, a dzieci z wielką ochotą zakładają licencjonowane ubranka Disney z wizerunkiem Elsy i Anny z „Krainy Lodu” czy Zygzakiem McQueenem. Nie ma się co dziwić, że wielu rodziców chce ubierać swoje niemowlęta w takie ubranka – w końcu sami jesteśmy wychowani na bajkach Disneya i w głębi ducha wciąż jesteśmy przywiązani do naszych ulubionych postaci. Gdzie znaleźć licencjonowane ubranka dla niemowląt Disney?

1. Platformy sprzedażowe

Możemy spróbować kupić ubranka dla dzieci Disney na dużych platformach sprzedażowych, takich jak Allegro. W końcu w takich miejscach możemy znaleźć dosłownie wszystko. Swoje konta mają tam zarówno sklepy internetowe, jak i osoby prywatne. Minusem jest fakt, że musimy udzielić sprzedającemu dużego kredytu zaufania i dokładnie wczytywać się w ofertę – niejednokrotnie zdjęcia produktów nie pokrywają się z opisem.

Wiele ubranek dla dzieci Disney można kupić na Allegro - licencjonowane ubranka Disney
Wiele ubranek dla dzieci Disney można kupić na Allegro

2. Grupy sprzedaży i wymiany

Ubranka z wizerunkami postaci Disneya możemy znaleźć także w… mediach społecznościowych, takich jak Facebook. Powstaje tam coraz więcej grup sprzedaży oraz wymiany barterowej. Niewątpliwym plusem jest możliwość wymiany – możliwe, że natkniemy się na osobę, która w zamian za używane ubranka z postaciami Disneya przyjmie inne, których chcemy się pozbyć. Pamiętajmy jednak, że w takich grupach trudno jest wyszukać coś konkretnego – oferta jest ograniczona do tego, co zaproponują nam inne osoby. Do tego w ramach takich grup sprzedają i wymieniają się głównie osoby prywatne, co wiąże się z pewnym ryzykiem. Wśród wielu, sama jestem na przykład na grupie Markowa odzież Disney Kup/Sprzedaj – można dołączyć i zobaczyć jakie rzeczy dodają mamuśki :).

3. Sklepy stacjonarne i internetowe a licencjonowane ubranka Disney

Ubranka, poduszki czy zabawki z wizerunkami postaci Disneya znajdziemy także w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Jeżeli zdecydujemy się dokonać zakupu właśnie w takim miejscu, warto zwrócić uwagę, który z nich ma najszerszą ofertę. Wiele sklepów oferuje jedynie ubranka z wizerunkami najnowszych, a więc aktualnie popularnych postaci (w chwili pisaia posta są to” Pidżamersi, Psi Patrol czy Soy Luna), lub przeciwnie – tylko wizerunki klasycznych postaci, takich jak Myszka Miki, Minnie czy Księżniczki Disney’a. Warto więc robić zakupy w sklepie, którego oferta jest jak najszersza gdzie znajdziemy największy importer ubranek na centralną Europę.

 

Przeczytaj również mój poprzedni wpis o tym, jak wybrać wiosenną kurteczkę dla naszej pociechy.

← Starsze komentarze

  1. […] Zainteresuje Cie także: Gdzie szukać licencjonowanych ubranek Disney? […]

Komentowanie zamknięte.