Fanowskie koszulki dla chłopców – Star Wars, Angry Birds,

Fanowskie koszulki dla chłopców (Star Wars, Angry Birds, Spiderman)

Chłopcy uwielbiają bohaterów swoich bajek i filmów. Ten fakt może być bardzo przydatny dla rodzica, który może uszczęśliwić swojego malucha przez sprezentowanie mu fanowskie koszulki dla chłopców bądź inny elementu ubioru z jego idolem. Co jest dzisiaj „w modzie” jeśli chodzi o bajki? Podpowiadamy i wskazujemy gdzie znaleźć najfajniejsze koszulki z ulubionymi postaciami z bajek.

Koszulki na lato z ulubionymi bohaterami z bajek

Dlaczego podobizny bohaterów są dla dziecka takie ważne? Sposób działania jest podobny jak w przypadku przytulanki. Zabawka wspiera dziecko na co dzień, towarzyszy w ciągu dnia i nocy i jest odwołaniem do jakiegoś wzorca zachowań, który może pomóc naszemu maluchowi pomóc w pokonywaniu przeszkód, dodać odwagi a nawet wspomóc rodziców w przypadku wstydziochów i uparciuchów. Fanowskie koszulki dla chłopców działają na podobnej zasadzie.

Saga Star Wars – ubrania dla dzieci

Jedną z najpopularniejszych serii, które rozpozna zdecydowana większość rodziców (nawet jeśli nie oglądali serii) są Gwiezdne Wojny. Dla dzieci znaleźć można pod ich adresem wiele strojów, piżamek i przede wszystkim koszulek z niemal każdą postacią. Koszulka Lord Wader czy Szturmowiec okaże się hitem i idealnym prezentem dla synka.

koszulka star wars gwiezdne wojny dsla chlopca dziecięca koszulka star wars gwiezdne wojny dsla chlopca dziecięca

Chłopięce koszulki z Psim Patrolem

Od kilku lat podobną popularnością cieszy się bajka Psi Patrol opowiadająca historię kilku piesków i chłopca rozwiązujących kolejne zagadki i mająca kolejne przygody w wielu odcinkach jakie zostały już wyemitowane. Koszulka Psi Patrol będzie tutaj najłatwiej dostępna przez Internet gdzie, na przykład na Allegro, znajdziemy mnóstwo wzorów i praktycznie całą rozmiarówkę od niemowlęcia aż po duże dzieci (128, 132 cm itd.).

koszulka psi patrol chlopiec marshall chase koszulka psi patrol chlopiec marshall chase koszulka psi patrol chlopiec marshall chase

Koszulki Angry Birds – Wściekłe Ptaki i Minionki

Trochę mniejszą popularnością – ale wciąż ogromną – cieszą się koszulki Wściekłe Ptaki i Minionki oraz inne postacie z gier i serii filmów. Dodać do nich możemy Strażaka Sama czy Gdzie jest Nemo i wciąż znajdziemy dla każdej z tych bajek wiele ciekawych krojów koszulek.

Koszulki do samodzielnego pokolorowania pisakami

Ostatnim hitem są koszulki, które można pokolorować specjalnymi pisakami do tkanin. Z reguły wykonane są ze stuprocentowej bawełny a pisaki zawarte w zestawie są nietoksyczne. Dziecko może w naprawdę kreatywny sposób rozwijać swoją wyobraźnię, dobierać kolory a zaproponowany obrazek nie jest w sumie dużym ograniczeniem – pisaki przydadzą się zapewne do innych „projektów” :).

koszulka star wars gwiezdne wojny do pokolorowania pisaki
koszulka star wars gwiezdne wojny do pokolorowania pisaki

A jaka jest ulubiona bajka Twojego malucha? Dla zdecydowanej większości w nich spokojnie powinieneś/aś znaleźć wiele ciekawych wzorów w sieci. Wiele z nich to także 100% bawełna lub bawełna z niewielką domieszką co bardziej przyda się na lato. Wszystkie powyższe koszulki z krótkim rękawem znajdziesz także na tej stronie sklepu internetowego z odzieżą dziecięcą.