Szkolna wyprawka dla dziecka – Disney. Gdzie kupić?

Szkolna wyprawka dla dziecka – Disney. Gdzie kupić?

Szkolna wyprawka może być kolorowa, zabawna i pobudzać kreatywność naszego dziecka. Sierpień to najwyższy czas aby skompletować wyprawkę dla dziecka i pomyśleć o tym, czy dziecko jest odpowiednio przygotowane do szkoły zwłaszcza jeśli idzie do pierwszej klasy i mocno przeżywa ten fakt. Tym bardziej warto wtedy wybrać akcesoria szkolne, które podniosą komfort dziecka w nowym, obcym otoczeniu i ośmielą do działania. Poniżej przedstawiamy nasz wybór rzeczy idealnych na przeżycie roku szkolnego wesoło i kreatywnie. Zaczynamy!

Tornistry dla dzieci z postaciami Disney

Podstawą każdej szkolnej wyprawki jest plecak. Solidny tornister wytrzyma lata nauki naszej pociechy, świetnie dopasuje się do pleców i pozwoli zabrać tyle rzeczy ile nasze dziecko będzie potrzebowało danego dnia do szkoły. Na szczęście, dzięki dzisiejszej technologii coraz więcej dzieci korzysta ze szkolnych komputerów lub tabletów i nie musi dźwigać podręczników w te i z powrotem lub zostawia je w szkole w specjalnych szafkach. Dzięki temu plecak nie potrzebuję już być tak wielki jak było to w naszym przypadku a typowy tornister odszedł do lamusa.

Jaki plecak będzie najlepszy dla dziecka?

Dla przedszkolaka najlepszy będzie mały płócienny plecak z dużą, główna kieszenią i boczną kieszonką taki jak te poniżej. Warto aby plecak wyróżniał się kolorem i był łatwo zapamiętywalny tak, aby dziecko mogło łatwo go rozpoznać i nigdy nie pomylić z plecakami rówieśników. Plecaki z postaciami z bajek mogą się tutaj okazać bardzo pomocne. Plecak ze Spidermanem czy Świnką Peppą idealnie nada się do przedszkola.

barline-megazabwki-plecaki

Dla innych wspaniałym pomysłem może okazać się plecak na kółkach – zwłaszcza wtedy kiedy dziecko musi pokonać dystans do szkoły na piechotę lub często ma ciężki plecak. Plecak na kółkach Toy Story czy plecak Auta (Cars) świetnie sprawdzi się w takim przypadku.

Bidony i śniadaniówki Disney dla najmłodszych

Bidon z Olafem z Krainy Lodu czy Księżniczkami Disney’a będzie bardzo praktycznym akcesorium podczas długich dni w szkole. Możemy wyposażyć dziecko w jego lub jej ulubione picie i zaoszczędzić trochę na słodzone napoje kupowane w szkolnym sklepiku. Kształt i dzióbek bidonu rożni się w zależności od modelu więc rodzica mają w czym wybierać. Podobnie jest z postaciami przedstawionymi na etykietach. Znajdziemy tam Myszkę Minnie, Auta, Soy Luna, Spidermana, Żółwie Ninja, Gwiezdne Wojny czy Świnkę Peppę i Pidżamersów. Koszt takiego bidonu z, na przykład, Psim Patrolem kosztuję 10-19 zł – nie jest to więc duży wydatek dla tak trwałego i uniwersalnego akcesorium a szkolna wyprawka zdecydowanie na tym zyska.

barline-back-to-school-rownanie-fb

Akcesoria szkolne LEGO – zeszyty, piórniki i markery

W tym roku LEGO ruszyło do akcji ze swoimi własnymi akcesoriami szkolnymi i muszę przyznać, że strasznie mi się spodobała ich oferta szkolna. Piórniki LEGO, kredki LEGO czy zeszyty LEGO – to wszystko można znaleźć w wielu sklepach internetowych na przykład tutaj.

lego-barline-nowosci-wlasne-zdj

Bardzo fajnym pomysłem jest linijka złożona klocków lego, która trzeba samemu wykonać aby móc jej używać. Gumki do ścierania mają na środku klocek. Dzięki czemu taką gumkę możemy zainstalować przy prawdziwych budowlanych kreacjach z klocków. Notatniki także posiadają na swoich okładkach klocki – możemy do nich przytwierdzać inne klocki lub inne artykuły z tego zestawu takie jak cienkopisy, kredki i flamastry, które posiadają również „klockowe” zakończenia pozwalające na przymocowanie ich do zeszytu, gumki czy piórnika. Zobaczcie pełną ofertę szkolną LEGO.

Worki na kapcie z bohaterami z bajek

Szkolna wyprawka to również worki na kapcie. Ich krój nie zmienił się wcale przez te wszystkie lata – zmieniły się jednak wzory. Obecnie oczarowują dzieci i rodziców pięknem i bogatym wyborem. Będąc w temacie bajek Disneya i Pixara warto zerknąć na te piękne worki szkolne na buty Trolle z kolorowymi postaciami, worek na basen Cars – Auta czy Myszka Mickey.