Lampka nocna Psi Patrol – koce i poduszki

Akcesoria do pokoju dziecięcego Disney

Zimne, jesienne dni i plucha za oknem sprawia, że podświadomie szukamy światła i przytulności. Dzieci tym bardziej odnajdą komfort, jeśli w ich pokoju umieścimy ciepłe światło i przytulny kocyk do okrycia się w chłodne noce. Lampki, koce i poduszki do pokoju dziecięcego nie muszą być jednak monotonne i przypadkowe – poniżej zamieszczamy kilka pomysłów na to, jak kreatywnie podejść do tematu dziecięcego pokoju na zimę.

lampka-lava-disney-slep-online

Lampka lava dla dziecka

Bardzo popularne są obecnie lampki lava  – czyli lampki nocne z płynnym woskiem oraz kolorowymi aplikacjami. Na każdej z nich znaleźć będzie można także kolorowe aplikacje z ulubionymi bohaterami z bajek takimi jak: Świnka Peppa, Myszka Mickey czy Pidżamersi. Poniżej kilka ciekawych przykładów takich wzorów:

Poduszki w kształcie piesków, kotków i… świnek?

Jeśli Wasze dzieci kochają Świnkę Peppę teraz mogą mieć ich pluszowe podobizny jako słodkie i mięciutkie poduszki. Takie poduszki dziecięce będą bardzo przydatne ale również spełnia role świetnej ozdoby do pokoju dziecięcego. Oprócz znanej wszystkim świnki w sklepach internetowych z odzieżą dziecięcą znaleźć można również inne znane postacie takie jak Psi Patrol, Myszkę Minnie, Minionki czy Spidermana. Wszystkie poduszki znajdziecie pod tym linkiem:

test-kwadrat-poduszki-psi-patrol

Zestawy koc + poduszka Disney

Na zimowe wieczory idealne będą cieple i przytulne kocyki z polaru dla dzieci. Do wyboru mamy wielu ulubionych bohaterów z bajek dla dzieci, które obecnie są hitem na naszym rynku.